تبلیغات
E باروگر

15 سپتامبر 19

انواع درب ورودی منزل، از دکوراسیون تان محافظت کنید!

درب و پنجره:  یکی از مهمترین اجزای فضای داخلی که در بدو ورود در مقابل چشم ببیننده قرار می گیرد درب ورودی منزل می باشد. درب ساختمان درواقع به جزئی از بنا گفته می شود که برخی فضاهای خالی بین دیوارها را پر می کند و با باز و بسته شدن فضاهای داخلی و خارجی را به هم مربوط می نماید. در برخی موارد عبور نور و تبادل هوا را میسر یا ناممکن می کند. بر حسب شرایط قرار گیری در ساختمان به دو دسته کلی درب های خارجی و درب های داخلی تقسیم می شود.

انواع درب ورودی منزل، از دکوراسیون تان محافظت کنید!

 

درب ورودی منزل علاوه بر اینکه سهم زیادی در زیبایی فضای مسکونی دارد به عنوان یک عامل حفاظتی مهم نیز محسوب می شود که باید در کنار انتخاب طرح مناسب حتما به جنس آن نیز توجه داشته باشیم. به طور مثال یک درب چوبی مستحکم نسبت به یک در  توخالی که از مواد ترکیبی و مصنوعی ساخته شده است قطعا دوام و کیفیت بیشتری را برای شما به دنبال خواهد داشت. به همین منظور امروز در چیدانه می خواهیم شما را با انواع درب ورودی منزل آشنا کنیم تا انتخاب ساده تری در این زمینه داشته باشید.

 

 درب ورودی منزل علاوه بر اینکه سهم زیادی در زیبایی فضای مسکونی دارد به عنوان یک عامل حفاظتی مهم نیز محسوب می شود که باید در کنار انتخاب طرح مناسب حتما به جنس آن نیز توجه داشته باشیم. به طور مثال یک درب چوبی مستحکم نسبت به یک در توخالی که از مواد ترکیبی و مصنوعی ساخته شده است قطعا دوام و کیفیت بیشتری را برای شما به دنبال خواهد داشت. به همین منظور امروز در چیدانه می خواهیم شما را با انواع درب ورودی منزل آشنا کنیم تا انتخاب ساده تری در این زمینه داشته باشید.

تبلیغات
E باروگر

نویسنده: reza


  • بازدید: 1541

تبلیغات
A چلکا